Küçükçekmece Halı Yıkama

Küçükçekmece Halı Yıkama olarak; halının ev hayatına dair çok şeyler yansıttığını söyleyebiliriz: kirlenen halınızın temizliği ya da lekeleri için piyasadaki birçok leke çıkarma ürünleri yardımcı olabilir, ancak profesyonel halı yıkama işleminin yerini hiçbir şey tutamaz. Küçükçekmece Halı Yıkama, günlük yaşama bağlı olarak kirlenen halıların temizlenmesini yanı sıra, halıya gömülü olan kir, alerjen ve kokuların giderilmesine yardımcı olabilir.

Küçükçekmece Halı Yıkama 3 Günde Halı Teslimi

Eğer siz de Küçükçekmece Halı Yıkama fabrikasının Küçükçekmece'de taklid edilemeyen derecede sunduğu halı yıkama hizmetleri ile hemen tanışıp, Küçükçekmece'de binlerce mutlu müşterilerimizin arasında yer almak istiyorsanız, Küçükçekmece Halı Yıkama fabrikamızın 0 212 470 07 280 212 470 60 46 ve 0 539 814 18 24 numaralı telefonlarından bize ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece Halı Yıkama: Yüzeysel Değil, Derinlemesine Halı Yıkama
Küçükçekmece Halı Yıkama
servisi, mevcut en son sistem halı yıkama sistemlerini kullanarak, profestonel bir halı temizleme işlemi uygulamaktadır. Küçükçekmece Halı Yıkama fabrikamızda yıkamanın ilk adımında, tesisismizdeki uzman personelimiz, halınızdaki derinlemesine gömülü olan kirleri yumuşatmak için halı liflerine özel bir halı temizleme şampuanını uygulamaktadır. Daha sonra durulama ve aşaması sırasında arta kalan deterjan ve nemin çoğu giderilir, temizlenen halınız özel kurutma odalarımızda kuruma işlemine bırakılır.

KÜÇÜKÇEKMECE HALI YIKAMA: LEKE ÇIKARMA UYGULAMASI

Küçükçekmece Halı Yıkama olarak uzmanlık alanlarımızdan biri de, özel olarak formüle edilmiş leke çıkarıcılarıve özel leke çıkarma ekipmanlarıyla, halıdaki en zor ve en inatçı lekeleri yok etmektir. Küçükçekmece Halı Yıkama halı lekeleri konusunda rakiplerine göre çok daha iyi sonuçlar sergilemektedir. Siz de Küçükçekmece Halı Yıkama fabrikasının profesyonel olarak uyguladığı yıkama işlemleri ile halınızdan en iyi verimi almak için vakit kaybetmeden bizi arayın. Küçükçekmece Halı Yıkama ile halınızı daha uzun süre temiz tutun. Küçükçekmece Halı Yıkama firmamızın uyguladığı halı koruyucu malzemeler, halının leke ve kir tutmasını geçiktirir, böylece halılarınız daha uzun süre temiz kalır. Küçükçekmece Halı Yıkama telefon:  0212 470 07 28 / 0212 470 60 46 / 0539 814 18 24

Küçükçekmece Halı Yıkama Servis Bölgelerimiz:

 • Atakent Halı Yıkama
 • Atatürk Halı Yıkama
 • Beşyol Halı Yıkama
 • Cennet Halı Yıkama
 • Cumhuriyet Halı Yıkama
 • Fatih Halı Yıkama
 • Fevzi Çakmak Halı Yıkama
 • Gültepe Halı Yıkama
 • Halkalı Merkez Halı Yıkama
 • İnönü Halı Yıkama
 • İstasyon Halı Yıkama
 • Kanarya Halı Yıkama
 • Kartaltepe Halı Yıkama
 • Kemalpaşa Halı Yıkama
 • Mehmetakif Halı Yıkama
 • Söğütlü Çeşme Halı Yıkama
 • Sultan Murat Halı Yıkama
 • Tevfik Bey Halı Yıkama
 • Yarımburgaz Halı Yıkama
 • Yeni Mahalle Halı Yıkama
 • Yeşilova Halı Yıkama

YÜKSEK KALİTEDE TEMİZLİK İÇİN: KÜÇÜKÇEKMECE HALI YIKAMA!

Halı yıkama işlemini hafife almayın!.. işinin uzmanı ve doğru temizlik ürünleri kullanılmadan yapılan halı yıkama işlemi, halınızda telafisi mümkün olmayan hasarlara yol açabilir. Küçükçekmece Halı Yıkama fabrikamızda her model halının yıkama ve temizleme işleminin yüksek standarlarla, %100 müşteri memnuniyeti ile yapılacağını garanti ediyoruz.

Halı yıkama teknolojilerinde daime yeniliklerin takipçisi olan Küçükçekmece Halı Yıkama firmamız, halı, kilim ve yolluklarınızı şu aşamalardan geçirerek yıkamaktadır:

KÜÇÜKÇEKMECE HALI YIKAMA AŞAMALARI:
Küçükçekmece Halı Yıkama
fabrikamıza gelen halının öncelikle analizi ve ölçümü yapılır. Bu analizde halınız, imalatı esnasında kullanılan malzemesi de göz önünde bulundurularak, modeline göre en uygun yıkama ve temizleme yöntemini belirlemek için Küçükçekmece Halı Yıkama firmamızın deneyimli elemanları tarafından dikkatlice ve büyük bir titizlikle incelenir.

TOZ ALMA
Halınız, Küçükçekmece Halı Yıkama fabrikamızda uygun koşullarda yıkanması için toz ve tüylerinden arındırılmaktadır.

YIKAMA AŞAMASI
Profesyonel halı yıkama amacı ile üretilen son sistem halı yıkama makinelerinde yıkanır. yani bir araba yıkama kullanılarak yapılır. Bu işlemlerin sıralaması ise şu şekildedir: ön yıkama, derinlemesine yıkama, durulama ve sıkma gibi işlemlerdir. Genel yıkama uygulamasında yapılan sıralama ise şu şekildedir:

Ön yıkama: Halı, kalınlığına ve kir derecesine bağlı olarak organik deterjanlar kullanılarak yıkanır. Kullanılan deterjan özellikle halı temizliği için tamamen bitkisel ürünler kullanılarak üretilmiş olup, sağlığınız için herhangi bir olumsuzluğa yol açmadığı gibi, halınıza da bir zarar vermez.

Derinlemesine Yıkama: bu aşamada halınız, Küçükçekmece Halı Yıkama fabrikamızda bulunan 24 döner fırçalı halı yıkama sistemleri kullanılarak yıkanmaktadır. Bu fırçaların halıya uyguladığı baskı, halı tipi ve kirlilik derecesine göre ustalarımız tarafından belirlenir.

Durulama: profesyonel şekilde yıkaması tamamlanan halınız kalınlığına bağlı olarak; yaklaşık 250 ila 400 Lt. civarında şebeke suyu kullanılarak durulanır.

Sıkma: Halı, santrifüj makinesinin içerisine yerleştirilmek üzere otomatik olarak yaklaşık olarak 10 dakika süre ile yüksek devirde yuvarlanarak, emdiği suyun %95 oranında atılması sağlanır. Yüksek devirli santrifüj kullanarak, halıda kalan suyun % 95'inden fazlası atıldığı için, halının kuruma süresi de belli orantıda azalır.

Tam Kuruma: sıkma işlemi sonrasında özel kurutma odasına alınan halınız, Küçükçekmece Halı Yıkama firmamızdaki sıcaklık ve nemin tamamen kontrol edildiği, halı kurutma işlemi için özel olarak tasarlanmış bir alanda yapılır. Bu alandaki işlemle yıkama sonrası tamamen kuruyan halınız, saklama sürenize bağlı olarak oluşacak hoş olmayan kokuların da önüne geçmektedir.

Kalite-Kontrol ve Paketleme: yıkamanın son aşaması olan kalite kontrol, parfümleme ve ambalajlama sonrasında halınız, Küçükçekmece Halı Yıkama fabrikası servis elemanlarımızın halınızı aldığı esnada size verdiği süre içerisinde aynı şekilde ücretsiz servisimizle teslim edilir.

Küçükçekmece Halı Yıkama fabrikası müşteri hizmetleri telefon:  0212 470 07 28 / 0212 470 60 46 / 0539 814 18 24

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Esinti Halı Yıkama Hizmet Ücretsiz Servisimizle Hizmet Verdiğimiz Bölgeler.