İnönü Mahallesi Halı Yıkama fabrikası olarak ücretsiz servisimizle halılarınız ev ya da işyerlerinizden numaralı makbuz karşılığında teslim alınarak fabrikamıza getirilir. İnönü Mahallesi Halı Yıkama fabrikamıza gelen halılar cins ve özellikleri doğrultusunda sınıflandırılır ve ölçümleri yapılarak fiyat listeleri çıkarılır. Daha sonra toz dolabında toz kum ve yabancı maddelerden arındırılması sağlanır. Buradan yıkama havuzlarına alınır, önceden sınıflandırılan halılar ayrı ayrı işleme tabi tutulur. Havuzda su ile ıslatılarak kir ve lekeleri yumuşaması sağlanır.

Sonra özel yumuşatıcılı bitkisel özlü şampuanla halı yıkama makinelerimizle ön ve arkaları dönüşümlü olarak yıkanır. Lekeler % 90 leke çıkarıcı ile giderilmeye çalışılır. Halı içinde oluşan bakteri ve zararlı canlıların yok edilmesi için ilaçlı sudan geçirilerek steril hale getirilir. Bir süre beklemeye alınır.

Yıkamaya müteakip santrifüj makine ile 1500 d/d sıkılır. Sıkılan halılarda kuruma oranı %90 oranında sağlanır. Kalan %10‘luk nemin de giderilmesi için halılar özel kurutma odalarımızdaki askılarda kurutulmaya bırakılır. Kuruyan ve Pırıl pırıl olan halılarınız kalite kontrolden geçirildikten sonra parfümlenir ve paketlenir.

Ardından zaman kaybetmeden İnönü Mahallesi Halı Yıkama ücretsiz servisi ile ilk günkü haline kavuşan halınız, evinize ya da iş yerinize teslim edilir. Firmamız, Sefaköy halı yıkama olarak Sefaköy’de tüm mahallelere ücretsiz servis hizmeti sunmaktadır. İnönü Mahallesi Halı Yıkama Telefon: 0 212 470 07 28 / 0 539 814 18 24

İnönü Mahallesi Halı Yıkama Fabrikasını Neden Seçmelisiniz?
Evimizdeki ve ofisimizdeki tüm kirler neredeyse halıların üzerinde birikmekte ve derine nüfus etmektedir. Halının üzerinde biriken mikrop ve zararlı mikroorganizmalar bir süre sonra hastalık yapar ve insan sağlığına ciddi anlamda zararlar vermektedir. Günlük kullanım esnasında üzerine bastığımız halılardaki mikroplar evlerimizin her yanına yayılmaktadır. Özellikle küçük çocuk sahibi olan aileler, İnönü Mahallesi Halı Yıkama fabrikamız gibi profesyonel halı yıkama işlemi yapan firmalardan yılda en az iki kez yardım almalıdır. Küçük çocuklar doğası gereği halının üzerinde çok fazla oynamayı sever ve hastalıklara davetiye çıkaran mikroplarla yetişkinlere göre daha fazla maruz kalırlar. Evde yıkanan halılar bu mikropların bir derece yok olmasını sağlar ve oldukça masraflıdır ve hijyenik bir halıya sahip olmanın kesin çözümü olmadığı gibi maddi açıdan da büyük külfettir. Derinlemesine bir halı yıkama için kesin ve etkili çözüm İnönü Mahallesi Halı Yıkama gibi profesyonel bir firmadan yardım en akıllıca yöntemdir. İnönü Mahallesi Halı Yıkama müşterilerine kalite odaklı ve müşteri memnuniyeti öncelikli hizmet vermektedir. Müşterilerin hem sağlığını düşünmekte hem de bu konuda birçok kolaylık sağlamaktadır.

Halı yıkanmasında kullanılan tüm makineler son teknolojik gelişmelerle birlikte gelişmiş olan makinelerdir. Yıkanan halılarda en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de hijyenik olmasıdır. İnönü Mahallesi Halı Yıkama bu işi kurallarına göre yapmakta ve müşterilerinin sağlığını ön planda tutmaktadır. Sefaköy’de en iyi halı yıkama fabrikası olan İnönü Mahallesi Halı Yıkama, size internet üzerinden de ulaşma imkanı veriyor. Dilerseniz İnönü Halı Yıkama fabrikamıza 0 212 470 07 28 ya da 0 539 814 18 24 numaralı telefonlarımızdan da ulaşabilirsiniz.

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Esinti Halı Yıkama Hizmet Ücretsiz Servisimizle Hizmet Verdiğimiz Bölgeler.