Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası Size Bir Telefon Kadar Yakın!

Beylikdüzü halı yıkama olarak, Beylikdüzü merkez olmak üzere, Beylikdüzü'nde tüm mahallelerde profesyonel halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Beylikdüzü halı yıkama firmaları arasında kalitesi ile öne çıkmış, değerli Beylikdüzü sakinlerinin haklı teveccühüne mazhar olan bir Beylikdüzü halı yıkama firmasıyız. Firmamız halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, yatak yorgan ve battaniye yıkama, stor perde yıkama hizmeti vermektedir. Beylikdüzü halı yıkama fabrikamızda halılar türüne göre, son teknoloji makine parkurumuzda uzman ekibimiz tarafından bitkisel, anti bakteriyel ve anti alerjik temizlik ürünleri kullanılarak titizlikle yıkanmaktadır.

Halılarınız kapalı kurutma alanlarımızda tozdan uzakta kurutulmaktadır. Kalite kontrolden geçmeyen halılar tekrar yıkanmadan müşteriye teslim edilmez. Halılar çocuklarımızın oyun alanıdır. Halılarınız bu gerçeğin bilincinde olarak yıkanmaktadır. Beylikdüzü halı yıkama  firmamız, Beylikdüzü'nde en köklü halı yıkama firmalarından biri olma özelliği ile öne çıkmaktadır.

Büyük ve güçlü bir firma olmanın yolunun müşteri memnuniyetinden geçtiğine inanıyoruz. Yeni müşterilerimizin birçoğunun bizi mevcut müşterilerimizin tavsiyeleri ile bulması da bu inancımızı pekiştirmektedir. Günlük ya da mevsimlik düşünenler piyasadan tek tek çekilirken Beylikdüzü halı yıkama olarak gün geçtikçe büyüyor, müşteri potansiyelimizi genişletiyoruz. Bize göre büyümenin anahtarı paradan önce müşteri kaybetmemek, paradan önce müşteri kazanmaktır. Ustalık ve tecrübe en büyük yardımcımız, dürüstlük en önemli sermayemiz, müşteri memnuniyeti kırmızı çizgimizdir.

Beylikdüzü halı yıkama fabrikası olarak, halı yıkamanın dışında yerinde koltuk yıkama hizmeti de vermekteyiz. Koltuklar işinin ehli olan Beylikdüzü halı yıkama fabrikamızın deneyimli personeli tarafından gerekli temizlik ürünleri kullanılarak yerinde temizlenmektedir. Koltuk yıkama da püf nokta: herhangi bir deterjan ile koltuk yıkanmamalı, koltuk yıkama için özel olarak üretilmiş deterjanlar tercih edilmelidir. Özel solüsyonlar kullanmadan yapılan koltuk temizliği sonrasında koltuklar daha çabuk kirlenmekte, bakteri üretimi ve lekelenme daha çabuk olmaktadır.

En basit iş bile ustalık gerektirirken, koltuk yıkamanın da ustalık ve tecrübe gerektirdiği gerçeği göz ardı edilmemelidir. Beylikdüzü halı yıkama olarak siz değerli müşterilerimize daha uzun süre hizmet vermeye devam edeceğimizi belirtmek isteriz. Size bir telefon kadar yakınız. Beylikdüzü halı yıkama ücretsiz servisimiz mevcuttur. Beylikdüzü halı yıkama telefon 0 212 470 07 28 - 0 539 814 18 24

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Esinti Halı Yıkama Hizmet Ücretsiz Servisimizle Hizmet Verdiğimiz Bölgeler.